O nas

W samym środku Warszawy, na skrzyżowaniu ulicy Kredytowej 9 i Placu Dąbrowskiego 8, mieści się przedwojenna kamienica Goldsteina. Sercem kamienicy jest patio, które  w 2014 roku zostało zaaranżowane na potrzeby klubokawiarni. Naturalne wykończenia, bujna roślinność, lunche, pyszna kawa, lemoniady, koktajle i imprezy do samego świtu – takie właśnie jest Patio Kredytowa 9.

Miłość Kredytowa 9 to młodsza siostra Patio. Wyróżnikiem Miłości i Patio są przede wszystkim wizja funkcjonowania i program. Cechuje je połączenie aktywności o bardzo zróżnicowanym charakterze, działających w różnych porach dnia: kawiarni, klubu, sklepu z płytami winylowymi, salonu golibrody, studia postprodukcyjnego, galerii sztuki, studia nagrań czy przestrzeni eventowej.

Takiej wielofunkcyjności sprzyja struktura przestrzenna lokalu – rozbudowana w dwóch poziomach sekwencja pomieszczeń o różnej skali i proporcjach, rozmaicie doświetlonych. Przemieszczanie się po lokalu przypomina wędrówkę w głąb labiryntu, w którym odkrywa się kolejne niespodzianki: stonowaną kolorystkę, wzbogaconą miejscami o mocniejsze akcenty, naturalne, proste materiały: dąb, przejrzyste szklenia, malowaną na czarno stal, klasyczne modele mebli malowane na szaro oraz efemeryczny, falujący papierowy sufit.

Program artystyczny Miłości i Patio sięga daleko w głąb alternatywnej muzyki klubowej. W przestrzeniach kamienicy przy Kredytowej 9 zawitali artyści z Polski i zagranicy, m.in.: Gaslamp Killer, Nosaj Thing, Brodinski, Watsky, RYSY, Portico, Omar Souleyman, Dam Funk, Abra, Tommy Genesis, Hypnotic Brass Ensemble, Dam Funk, What So Not, Low Leaf, Anderson Paak, Snakehips, DuIt, KAMP!,  Princess Nokia, Stwo, O.S.T.R., Catz’n Dogz i wielu innych.

Zapraszamy do miejsca pełnego miłości!